SUPIDO

TRANSPORT & SPEDYCJA

Nasze usługi

TRANSPORT KRAJOWY

TRANSPORT KOLEJOWY

TRANSPORT LOTNICZY

TRANSPORT MIEDZYNARODOWY

TRANSPORT PONADGABARYTOWY

ORGANIZACJA MAGAZYNÓW

Zakres naszych usług

Witajcie w Supido – miejscu, gdzie prędkość łączy się z jakością, tworząc idealny taniec transportu!

Supido jest firmą spedycyjną której pochodzi od japońskiego słowa „prędkość”. Nasza pasja do doskonałości i ciągłe dążenie do optymalizacji procesów transportowych sprawiają, że dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów biznesowych.

Co dokładnie robimy? Jesteśmy ekspertami w organizacji przewozu towarów, zarówno na terenie Polski, jak i w całej Europie. Współpracujemy również z zaufanymi partnerami w zakresie transportu lotniczego, morskiego i kolejowego, aby spełnić wszelkie wymagania stawiane przez naszych partnerów.

Wspieramy naszych klientów na rynku krajowym oraz międzynarodowym oferując transport drogowy, morski, lotniczy, ponadgabarytowy, specjalny oraz dodatkowo mamy w ofercie usługi z zakresu magazynowania.

Jedną z naszych wartości jest bezpieczeństwo. Współpracujemy tylko z sprawdzonymi przewoźnikami, których dokładnie weryfikujemy pod kątem spełniania wymogów prawa oraz jakości świadczonych usług. Posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w zakresie spedycji jak i każdy z naszych przewoźników posiada ubezpieczenie OC w zakresie niezbędnym do realizacji zleceń naszych klientów.

Kierując się takimi wartościami jak pasja, innowacja czy bezpieczeństwo zaufało nam wielu Klientów z różnych gałęzi przemysłowych m.in. z branży budowlanej, stalowej, spożywczej, papierniczej oraz tworzyw sztucznych.

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, którzy mają za sobą ponad 20 lat pracy w branży transportowej i spedycyjnej . Dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy, zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Chcieliśmy również podkreślić, że Supido to w pełni polska firma. Mimo to, nasze usługi i zasięg docierają poza granice Polski.

W Supido inspirujemy się kulturą japońską, szczególnie jeśli chodzi o budowanie trwałych relacji z klientami. Szacunek, wdzięczność, szczerość i umiejętność przyznania się do błędów to dla nas niezwykle ważne wartości.

Nasze doświadczenie obejmuje m.in. obsługę firm produkcyjnych, dlatego doskonale rozumiemy specyfikę tego sektora. Znamy również koncepcje Lean Management i Just in Time w transporcie, co pozwala nam zoptymalizować procesy i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej misji, która polega na dostarczaniu najwyższej jakości usług transportowych i budowaniu trwałych relacji partnerskich. Jeśli szukacie zaufanego partnera do organizacji przewozów, lub jesteście przewoźnikiem chcącym współpracować, to Supido jest gotowe przyspieszyć Waszą drogę do sukcesu!

 

Siedziba zarządu naszej firmy jest w Legnicy a nasze operacyjnego biuro spedycji we Wrocławiu, z którym to biurem zachęcamy do kontaktu. Serdecznie odpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy nasze podejście do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Nasze zasady

Terminowość dostaw
Najwyższa jakość świadczonych usług
Profesjonalne doradztwo
Zaufanie & zaangażowanie
Just In Time
Lean Management

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami!